Diagnostyka Aury
PSIQ Asystent to urządzenie oparte na doświadczeniach z badań nad reakcjami ludzkiego organizmu na bodźce zewnętrzne.Ludzki organizm wykazuje dużą podatność na stymulację impulsami świetlnymi i dźwiękowymi.Po analizie wzajemnej korelacji i harmonii czakr możemy z dużą trafnością dobrać odpowiedni program stymulacji. Celem takiej światło-dźwiękowej stymulacji jest harmonizacja i dostrojenie fizycznego, psychologicznego i duchowego aspektu człowieka.Istotą Asystenta PSIQ są unikatowe technologie które oferują połączenie kolorów, dźwięku , liczb i rytmów tworząc wiele rodzajów sesji, które mają ogromny wpływ na energetykę człowieka, pozwalających odbudować i zregenerować aurę.
Urządzenie oferuje siedem grup audio-video sesji w nawiązaniu do siedmiu kolorów, które są odpowiednikami centr energetycznych człowieka.
Każda grupa podzielona jest także na trzy rodzaje w zależności od sfery człowieka na  którą chcemy oddziaływać:

Sesja EQ(7 min) - ma zadanie wpływac na sferę emocjonalną, trenuje „emocjonalną inteligencję” -FQ. Pomaga zestroić się z energią organizmu i otoczenia , zharmonizować jej wpływy.
Sesja IQ(14 min) - wpływa na intelekt, aktywizuje działanie mózgu, wspomaga regeneracje i likwiduje zmęczenie umysłu.
Sesja FQ(21 min) - rozwija fizyczny intelekt, przynosi korzyści fizyczności człowieka, ułatwia radzenie sobie z dolegliwościami i zlym samopoczuciem.

PSIQ Asystent to doskonały sposób, by w ciągu niewielu minut głęboko się odprężyć, nabrać energii i wprowadzić się w stan dobrego samopoczucia.
Efektem sesji jest zbalansowanie energetycznych centr człowieka od których zależy nasze zdrowie zarowno psychiczne jak i fizyczne.
Odpowiednio dobrane sesje pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty w leczeniu Aury:
Przed sesją
Po sesji uzdrawiającej
Po sesji uzdrawiającej
Przed sesją
Urządzenie PSIQ nie jest wskazane dla osób z padaczką, arytmią i innymi powaznymi chorobami serca Nie wskazane dla kobiet w ciąży , osob z chorobami onkologicznymi oraz przyjmujacych antydepresanty lub znajdujacych sie w stanie uzaleznień narkotyczno-alkoholowych.