Diagnostyka Aury
Zapraszamy do wkroczenia w świat Aury , czakr i poznania możliwości ktore dzięki temu uzyskujemy.Przybliżymy Państwu sposób diagnostyki Aury, spróbujemy wyjaśnic czym są czakry oraz w jaki sposób ich prawidlowe dzialanie ma wpływ na nasz organizm.
W rozważaniach człowieka na temat materii subtelnej oraz bioenergetyki bardzo często pojawia się słowo “aura”. Zazwyczaj termin ten rozumiany jest jako emitowane przez człowieka pole energetyczne.   
Ezoteryka definiuje «aurę» jako «subtelną i niedostrzegalną substancję emitowaną zarówno przez ludzi, jak i zwierzęta». Z języka greckiego samo słowo aura oznacza «podmuch», «bryzę». Zajmująca się aurą i czakrami nauka zawitała do nas z Filozofii Wschodu, która to aurę określa także terminem emanacji. Mistycy tkwią w przekonaniu, iż aura to metafizyczny twór utkany z promieni emitowanych przez subtelne energetyczne ciała człowieka; otacza ona ciało fizyczne czymś w rodzaju owalnej otoczki.
Aura charakteryzuje się konkretnymi cechami - ma wielkość, kształt, kolor. Grubość Aury u zdrowego człowieka wynosi około 5cm, wymiar (średnica) to średnio 70-100cm. Wraz ze stopniem rozwoju duchowego aura człowieka ulega zwiększeniu. Na aure i jej cechy ma wpływ stan emocjonalny i fizyczny czlowieka, a czakry to wspaniałe zródło informacji o psychice, zdrowiu i emocjonalno-fizycznej równowadze.Aure można zobaczyć , można ją zbadac i zdiagnozowac.Diagnostyka aury pozwala nam określic czy jest ona wolna od zaburzeń, czy nie doświadczyliśmy działań dla nas niekorzystnych ze strony innych ludzi, czesto jesteśmy nieswiadomie pod wpływem klątw , przekleństw lub nasza energetyka jest zaburzana przez wysysanie energii. Wszystkie zaburzenia aury można leczyć. Leczenie aury po właściwym jej zdiagnozowaniu pozwala nam na przywrócenie rownowagi energetycznej, zabezpieczyć sie przed niekorzystnymi wplywami czy tez wyeliminować zewnetrzne próby ingerencji w naszą aure.
Najnowsze zdobycze techniki pozwalają nam wkroczyc śmiało w mistyczny świat i zbadac aurę w stopniu osiągalnym jedynie najbardziej uduchowionym jednostką.
Kolor aury powiązany jest z częstotliwością wibracji ciał subtelnych oraz, odpowiednio, z różnymi fizycznymi, emocjonalnymi i mentalnymi stanami człowieka. Dlatego też osoby z aurami w różnych kolorach posiadają różny sposoby myślenia, postrzegania, a także charakterystyczne wyróżniki i cechy osobowości. Na podstawie głównego koloru aury, określić można kolorotyp człowieka. U większości osób kolorotyp ten nie zmienia się przez długi okres czasu, a nieraz i przez całe życie. Poniżej znajdują się lakonicznie sporządzone opisy podstawowych kolorotypów.

Ciemnoczerwony:     pracowity, przyziemny, solidny, materialista,   ukierunkowany na fizyczny punkt widzenia, martwi się o przetrwanie.
Czerwony:        aktywny, władczy, energiczny, przywódca z natury,rywalizacyjny, wysportowany,seksowny,  ukierunkowany na konkretne cele.
Pomarańczowo-czerwony:  zdecydowany, twórczy, gwałtowny,  dążący do sukcesu.
Pomarańczowy:       produktywny, kreatywny, służbista,  miłośnik rozrywki, zapalczywy.
Pomarańczowo-żółty:    zorganizowany, pragmatyczny, ambitny, skrupulatny,  rozsądny, skupiony na                      drobiazgach.
Żółty:      zalotny, bystry, kontaktowy, kreatywny, ciekawski, aktywny, miłośnik rozrywki, ekstrawertyk, intelektualista.
Zielony:        towarzyszki, szczery, pełen harmonii, miłośnik przyrody, otwarty, nauczyciel z powołania, posiada zdolność uzdrawiania.
Ciemno-zielony:       bystry, ambitny, skłony do dóbr materialnych, towarzyski,  organizator.
Zielono-niebieski:    uzdrowiciel, czuły, zgodny, kochający, spokojny, współczujący.
Niebieski:     troskliwy, czuły, wrażliwy, dążący do pomocy innym, kochający, lojalny, zgodny, delikatny.
Indygo:            intuicyjny, bystry, zdolny, sprawiedliwy, myślący systemowo, powiązany z «trzecim okiem».
Fioletowy:    intuicyjny, myślący obrazowo, twórczy, niepospolity,  mistyczny, artystyczny, futurysta.
Lawendowy:      delikatny, bezbronny, wrażliwy, otwarty, żyjący we własnym świecie, fantasta, marzyciel, idealista,  mistyk.
Biały:     natchniony, transcendentny, odnoszący się do innego wymiaru, żyjący w świecie myśli, mądry.